I. Coinwind Hakkında

CoinWind Nedir?

CoinWind, akıllı madencilik için bir DeFi finansal platformudur.

Kalıcı kayıp olmadan tekli-token staking

CoinWind, stake edilen tokenleri otomatik olarak eşleştirir ve kullanıcı gelirini en üst düzeye çıkarmak için akıllı bir sözleşme aracılığıyla kalıcı kayıplara karşı koruma stratejilerini entegre eder. Aynı zamanda düşük tek tokenli madencilik geliri, LP madenciliği için yüksek kalıcı kayıp vb. gibi sorunları da etkin bir şekilde çözer.

LP staking madenciliği

LP stake madenciliği, likidite madenciliği kullanıcıları için CoinWind tarafından sağlanan yüksek verimli bir üründür.

Likidite Havuzu (LP) madenciliği, CoinWind tarafından sağlanan yüksek verimli bir üründür. Kullanıcılar, ilgili DEX'te bir token çiftinin likiditesini sağlayabilir. DEX, kullanıcıya LP tokeni verir. Ardından, kullanıcı gelir elde etmek için LP tokenlerini ilgili projeye yatırabilir ve oluşturulan gelir, kullanıcılara daha yüksek gelir sağlamak için her 5-10 dakikada bir yeniden yatırıma çevirilir.

LP staking madencilik avantajları

● Hızlı ve basit

Sözleşme, önerilen stratejiye göre düzenli olarak otomatik olarak yeniden yatırım yapar ve böylece kullanıcılar için işlemleri basitleştirir. Yeniden yatırım tarafından oluşturulan işlem ücretleri, platform tarafından ödenecek ve kullanıcının harcamalarından tasarruf edilecektir (BSC'deki BNB projesi için düşük maliyet en belirgin olanıdır)

● Para yatırma ve çekme işlemlerinden elde edilen gelir otomatik olarak tahsil edilir ve bileşik faiz geliri daha yüksek olur.;

● Tek token gelirleri, kalıcı kayıpları önler.

CoinWind kullanımı hakkında sorularınız için, lütfen SSS sayfamıza göz atın.

CoinWind Misyonu

CoinWind, yüksek verimli ve yüksek güvenlikli ürünleri sunan bir DeFi kripto varlık bankası oluşturmaya kendini adamıştır. CoinWind ürünleri, farklı havuzlara yatırılan farklı tokenleri toplayarak ve ardından farklı likidite madenciliğine katılmak için belirli bir token havuzundan fonları stratejik olarak harekete geçirerek, likidite madenciliğinde yaygın olan kalıcı kayıpları etkili bir şekilde azaltacaktır.

CoinWind cross-chain fonksiyonu

CoinWind şu anda HECO, BSC ve ETH ana ağlarında madenciliği desteklemektedir ve gelecekte OEC(OKExChain) gibi daha fazla ana zincir ekolojisini destekleyecektir.

Daha fazla bilgi için

CoinWind resmi website: https://www.coinwind.

CoinWind kullanımı hakkında sorularınız için, lütfen SSS sayfamıza göz atın.

Last updated